Witam!

Potrzebujemy waszej pomocy! Jesteśmy małym klubem piłkarskim (LKS HALNIAK), z małej polskiej miejscowości (Targanice). Bierzemy udział w konkursie internetowym (www.zostanmistrzem.com.pl) którego zwycięzcy dostaną dofinansowanie w wysokości 12 tys. zł na sprzęt sportowy. Dla wielu dużych klubów ten konkurs to szansa na łatwe dodatkowe pieniądze, dla nas to szansa aby zrobić prezent na Święta naszym wspaniałym dzieciakom, zakochanym w piłce nożnej- w postaci nowego sprzętu treningowego, którego nam bardzo brakuje. Aby wygrać musimy uzbierać ponad 100 tys. głosów oddanych na nasz klub do 18 grudnia 2012r. Jednak bez waszej pomocy nie jesteśmy w stanie tego dokonać. Bez Waszych cennych głosów nie mamy szans na wygraną z dużymi klubami z większych miast.


1. Wejdź na stronę www.zostanmistrzem.com.pl
2. Kliknij przycisk (znajduję się on w panelu bocznym po prawej stronie).

3. Następnie wypełnij formularz rejestracji. Należy wypełnić wszystkie pola, zaakceptować regulamin oraz wyrazić zgodę na przetwarzanie danych przez EA. I zatwierdzić przyciskiem: "ZAREJESTRUJ".

4. Następnie odbieramy pocztę, na którą zarejestrowaliśmy konto. Klikamy w link aktywacyjny który przeniesie nas na stronę główną portalu.

5. Zalogować się na swoje konto. W tym celu klikamy w prawym górnym rogu na przyciśk: .
Następnie uzupełnij, pole login (jaki wybraliśmy przy rejestracji) oraz hasło. Przepisujemy kod z obrazka i klikamy zaloguj.

6. Wyszukać drużynę Ludowy Klub Sportowy "Halniak" Targanice, bądź skorzystać z tego linku, który przenosi nas na stronę gdzie możemy oddać głos.

7. Klikamy przycisk "ZAGŁOSUJ NA DRUŻYNĘ", znajdujący się po prawej stronie.

Z góry dziękujemy za Wsze dobre serca i okazałą pomoc. Pragnąc jakoś się Wam odwdzięczyć za oddawane głosy i wsparcie, prosimy wysyłajcie do nas swoje zdjęcia na adres: halniak_targanice@o2.pl , a my z nich utworzymy po rozstrzygnięciu konkursu galerie na stronie klubowej.

Pozdrawiamy
Władze, Trenerzy, Piłkarze, Kibice i sympatycy klubu LKS HALNIAK TARGANICE.

copyright© Mariusz Nowak 2012