masports
Mariusz Nowak Graphic Designer
KONTAKT
Tel. 889-724-509
gg. 4039067
E-mail: gdmanowak@gmail.com

Mariusz Nowak
ul. Beskidzka 93
34-120 Targanice

W razie wątpliwości oraz jakichkolwiek pytań, proszę o kontaktowanie się ze mną przez powyższe dane, bądź też przez kontakt allegro.

PŁATNOŚCI
BZWBK:
52 1090 1838 0000 0001 1379 9622

PAYU
polecam płatności allegro, zapłatę za pomocą PAYU. Pozwala to na szybką transakcję, oraz praktycznie natychmiastowe zaksięgowanie na moim koncie pieniędzy za aukcję.

INFORMACJE
Wysyłka
Wysyłki przedmiotów realizowane są następnego dnia od otrzymania wpłaty na konto. [góra 2 dni] Jeżeli inaczej dostaniecie Państwo stosowną informację.
Na wpłatę za zakupiony towar czekam na 7 dni od wygrania/kupienia przedmiotu.

Informacje
- Nie odwołuje, licytacji (prosze o rozsądny udział);
- Nie przerywam aukcji przed zakończeniem;
- Nie wysyłam za granice, ani za pobraniem;

O aukcji

Witaj!
Na dzisiejszej aukcji mam do zaoferowania nową nieużywaną książkę wydawnictwa HELION pt. "Android 2. Tworzenie aplikacji."

O przedmiocie

Oprawa: miękka
Stron: 704
Stan: nowa | nieużywana

Jak rozpocząć przygodę z systemem Android? Jak korzystać z usług geolokalizacyjnych? Jak tworzyć trójwymiarową grafikę, korzystającą z biblioteki OpenGL? Jakiś czas temu mogło się wydawać, że rynek systemów operacyjnych dla smartfonów jest podzielony i nie ma na nim miejsca dla żadnych debiutantów. Jednak najwięksi gracze tego segmentu byli w dużym błędzie. Pojawił się Android. Nowatorski, przyjazny, atrakcyjny oraz w najwyższym stopniu zintegrowany z usługami Google"a system operacyjny dla telefonów. Fakt, że był firmowany przez jedną z najbardziej znanych firm - Google - niewątpliwie dał mu ogromną siłę przebicia. Liczba jego fanów rośnie wręcz w tempie geometrycznym! [...]
Czytaj więcej

Wszelkie informacje oraz opis książki pochodzi ze strony helion.pl

Zdjęcia

Wszelkie prawa zastrzeżone manowak 2015.

Opracowanie graficzne szablonu stanowi w całości własność manowak.com. Zakazuję się kopiowania, powielania oraz jakiegokolwie wykorzystania materiałów, zdjęć tekstów czy samego szablonu bez pisemnej zgody Mariusza Nowaka. W przypadku niedostosowania się do powyższego zakazu, zastrzegam sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące w Polsce prawo.